جلسه هم اندیشی بهره برداری چغندر قند در کارخانه قند شاهرود

آگهی مزایده مزارع اسدآباد و فلاحتی کارخانه قند شاهرود
سپتامبر 6, 2019
دیدار فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات شاهرود از کارخانه قند شاهرود
دسامبر 18, 2019

جلسه هم اندیشی بهره برداری چغندر قند در کارخانه قند شاهرود

 

با حضور کشاورزان زحمت کش استان سمنان و برخی از مسئولین این استان جلسه هم اندیشی  بررسی وضعیت کاشت چغندر در کارخانه قند شاهرود برگزار شد.

 

 

با شروع فصل برداشت چغندر قند از مزارع استان سمنان جلسه هم اندیشی کشاورزان با حضور مهندس ملایری فرماندار شهرستان میامی ،خانم محمدی معاونت فرمانداری شاهرود، جمعی از مسئولین شهرستانهای استان، مدیران شرکت شکر و کشاورزان چغندرکار در محل کارخانه قند شاهرود برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیر عامل شرکت مهندس نوری ضمن خوشامدگویی به حاضرین از زحمات سال گذشته کشاورزان در تعامل با کارخانه تقدیر و تشکر نمود و سپس نسبت به تشریح وضعیت کارخانه و روند رو به  رشد آن اشاره کرد.

وی همچنین با توجه به شرایط خاص و کاهش کشت چغندر در کشور و اهمیت ویژه کاشت این محصول استراتژیک از مسئولین شهرستان و استان درخواست مساعدت در خصوص پیگیری بازنگری در نرخ چغندر را داشتند.

مدیر عامل شرکت شکر در ادامه ضمن تشریح شرایط مطلوب کارخانه قند در سال گذشته نسبت به سنوات قبل با تشریح اینکه کلیه تعهدات و وعده هایی که به کشاورزان محترم داده شده بود عملی شده و حتی در سال گذشته زودتر از موعد مقرر نسبت به تسویه حساب با کشاورزان اقدام گردید اظهار امیدواری نمود در سال جاری نیز بهتر از سال قبل نسبت به تسویه حساب با کشاورزان و رانندگان اقدام گردد.

در این جلسه همچنین مهندس نوری از تخصیص جوایز به رانندگانی که بیشترین حمل بار را به کارخانه داشته باشند خبر داد.

در ادامه  مهندس ملایری فرماندار شهرستان میامی و همچنین خانم محمدی معاون فرماندار شهرستان شاهرود نسبت به تشریح مسائل مرتبط با کشاورزان پرداختند و نکاتی را در این زمینه بیان کردند.

در پایان  این جلسه نمایندگان کشاورزان به تشریح مسائل و موارد مربوط به کاشت چغندر قند پرداختند.